CochRoura3

Coch Roura, Helena.
helena.coch@upc.edu +inf »
Doctora Arquitecta.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC) »»

isalgue-toni-3

Isalgué Buxeda, Antonio.
antonio.isalgue@upc.edu +inf »

Doctor en Ciències Físiques.
Departament de Física (UPC) »»

Crespo3

Crespo Cabillo, Isabel.
isabel.crespo@upc.edu +inf »
Doctora Arquitecta.
Departament d’Expressió Gràfica Arquitectònica I (UPC) »»

pardal-cristina 2

Pardal March, Cristina.
cristina.pardal@upc.edu +inf »
Doctora Arquitecta.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC) »»

cuchi-albert-3

Cuchí Burgos, Albert.
alberto.cuchi@upc.edu
+inf »
Doctor Arquitecte.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC) »»

roset-jaume 2

Roset Calzada, Jaume.
jaime.roset@upc.edu +inf »
Doctor en Físiques.
Departament de Física (UPC) »»

pages-anna_3

Pagès Ramon, Anna.
anna.pages@upc.edu +inf »
Doctora Arquitecta.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC) »»

alonso-carlos3

Alonso Montolío, Carlos.
carlos.alonso-montolio@upc.edu +inf »
Doctor Arquitecte.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC) »»

judit-lopez3

López Besora, Judit.
judit.lopez.besora@upc.edu +inf »
Doctora Arquitecta.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC) »»

Garcia_Manuel_3

García Gil, Manuel.
manuel.garcia.gil@upc.edu +inf »

Doctor Enginyer Industrial.
Departament de Projectes a l’Enginyeria (UPC) »»

solsona-xavier3

Solsona i Pairó, Xavier.
xsp@coac.net +inf »
Doctor Arquitecte.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC) »»

zamora-3

Zamora Mestre, Joan Lluis.
joan.lluis.zamora@upc.edu +inf »
Doctor Arquitecte.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura(UPC) »»

juanan-3

Marín Herrera, Juan Antonio.
juanan.marin@coac.net +inf »
Arquitecte.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura (UPC) »»

lopez-marta-3

López Viana, Marta.
info.urbanisme@talent.upc.edu +inf »
Arquitecta.
Arquitectura, Energia i Medi Ambient (UPC) »»

garrido_2

Garrido Torres, Pablo.
pablo.garrido@upc.edu +inf »
Doctor Arquitecte.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura (UPC) »»

prous_jaime_2

Prous Martin, Jaime.
hola@jprousarchitects.com +inf »
Arquitecte.
Departament de Tecnologia de l’Arquitectura (UPC) »»

garcia-nevado2

García Nevado, Elena.
elena.garcia.nevado@upc.edu +inf »
Arquitecta.
Contracte de Formació Personal Universitari FPU »»

torres-jefferson-3

Torres Quezada, Jefferson.
jeff17tq@hotmail.com +inf »
Arquitecte.
Becari de doctorat »»

serracoch_3

Serra Coch, Glòria.
gloria.serra.coch@upc.edu +inf »
Arquitecta.
Personal de Suport a la Recerca PSR»»

rotger-josep-3

Rotger Vinent, Josep.
jrotger.v@gmail.com +inf »
Arquitecte.
Personal de Suport a la Recerca PSR»»

rogora-3

Rogora, Alessandro.
alessandro.rogora@polimi.it +inf »
Doctor Arquitecte.
Dipartimento di Architettura e Studi Urbani. Politecnico di Milano»»

benoit-beckers3

Beckers, Benoit.
alessandro.rogora@polimi.it +inf »
Doctor Enginyer.
Dept Génie des Systèmes Urbains. Université de Technologie de Compiègne»»

cecere3

Cecere, Carlo.
carlo.cecere@uniroma1.it +inf »
Doctor Enginyer
Dept di Ingegneria Civile Edile ed Ambientale. Sapienza Università di Roma»»

foto_michele_BN2

Morganti, Michele.
michele.morganti@uniroma1.it +inf »
Doctor Enginyer
Dept di Ingegneria Civile Edile ed Ambientale. Sapienza Università di Roma»»

salvati2

Salvati, Agnese.
agnese.salvati@uniroma1.it +inf »
Doctora Enginyera
Dept di Ingegneria Civile Edile ed Ambientale. Sapienza Università di Roma»»

 

PhD Students:
Violeta Escobar
Juan Carlos León
Bruno Santana